Strokovni delavci šole (2020/21)

Učitelj Pedagoške ure e-naslov
Alenka Petrinjak razredničarka 7. razreda alenka.petrinjak@waldorf.si
Bojana Goltez Košir pomočnica ravnateljice bojana.goltez-kosir@waldorf.si
Bor Tekavčič ŠPO 4. do 9. razred bor.tekavcic@waldorf.si
Branka Strmole Ukmar ravnateljica branka.strmole.ukmar@guest.arnes.si
Darja Ujčič razredničarka 5. razreda
GUM 2. in 5. razred,
TJA 4. in 5. razred
darja.ujcic@waldorf.si
Darja Raztresen TJN 1. – 9. razred darja.raztresen@waldorf.si
Gregor Markič TJA 6. – 9. razred gregor.markic@waldorf.si
Irena Pogačar OPB irena.pogacar@waldorf.si
Katra Aljančič pomočnica 1. razreda
ŠPO 1., 2. in 3. razred,
RD 1. in 3. razred
katra.aljancic@waldorf.si
Lili Benić Drobac LES 6. in 7. in 8. razred
Maja Poženel razredničarka 3. razreda
GUM 1., 3. razred,
TJA 2., 3. razred
maja.pozenel@waldorf.si
Maja Rogelj razredničarka 2. razreda maja.rogelj@waldorf.si
Mateja Korošec razredničarka 9. razreda
GUM 4. in 6. razred
mateja.korosec@waldorf.si
Marija Adamič razredničarka 6. razreda marija.adamic@waldorf.si
Mateja Pucelj EVR 1. do 9. razred,
RD 3. r do 9. r,
KEM 7. razred,
BIO 6. razred,
FIZ 6., 8., 9.  razred
mateja.pucelj@waldorf.si
Meta Šolar razredničarka 8. razreda
LES 5. razred,
LUM 5.-9. razred
meta.solar@waldorf.si
Metka Soklič matematika 8. r, 9. r metka.soklic@waldorf.si
Natalija Žižić razredničarka 4. razreda
RD 6. razred
natalija.zizic@waldorf.si
Tadeja Rakar KEM 6., 8., 9. razred tadeja.rakar@waldorf.si
Tina Erjavc razredničarka 1. razreda
TJA 1. razred
tina.erjavc@waldorf.si
Uršula Jašovec GUM 7.-9. razred ursula.jasovec@waldorf.si